Mine sisu juurde

Ostukorv

Sinu ostukorv on tühi

Kuidas sul tegelikult läheb? Kaardimängud saavutasid saksa keelt rääkival turul tohutu populaarsuse. Seda on müüdud üle 10 000 eksemplari ning see on loonud tuhandeid sügavaid, ausaid ja intensiivseid vestlusi kogu maailmas. Meist on kirjutatud Austria ajakirjas Wienerin ning oleme turule toonud palju muid füüsilisi ja virtuaalseid tooteid.

Nüüd on meil hea meel tutvustada Eesti paaridele, sõpradele ja pereliikmetele meie enimmüüdud mängu "Kuidas sul tegelikult läheb?".

Kuidas Sul Tegelikult Läheb?

Aga kuidas see kõik alguse sai?

2019. aasta suvel kohtus Soome ettevõtja Lana Balil asuvas külalistemajas saksa professionaalse lepingute kirjaniku Sindyga. Sindyle ta esialgu ei meeldinud. Liiga otsekohene, liiga skeptiline, liiga tõsine. Lana esitas ebamugavaid küsimusi, millele Sindy ei osanud või ei tahtnud vastata.

Lühikesest ukselt-uksele vestlusest sai tundide kaupa naeru, jalutuskäike rannas ja lõpuks korteri jagamine. Kaks võõrast said sõbraks.
Sindy ja Lana on kuid veetnud sadu tunde rääkides vaimsest tervisest, kultuurilistest erinevustest, rassismist, armastusest, suhetest, ärevusest, tööst ja mis kõige tähtsam, sotsiaalsest ärevusest.

Kas teil on pereliige või kaaslane, kes ei suuda oma tundeid väljendada, või võitlete sellega ise. Põhjuseta ei ole sügavaid küsimusi lihtne küsida.
Sellest sai alguse ettevõtte 'How Are You Really? Group'. Vahend, mis sunnib inimestel sügavamale minema ja avastama asju, mida nad oma lähedaste kohta kunagi ei teadnud Eestis asuv ette võte How Are You Really? Group OÜ toodab ja müüb suhte- ja eneserefleksioonipäeviku kaardipakke rahvusvaheliselt. Meie ladu asub Saksamaal Berliinis ja peagi avatakse teine ladu ka Tallinnas, Eestis.

Meie missioon on aidata inimestel avaneda, jagada oma sügavaimaid emotsioone ja vabastada lahendamata emotsioonid läbi vestluste inimestega, kes on neile kõige olulisemad. Meie kaardipakkide mängimine ei ole hingele lihtne, kuid just sellest algabki areng.